Omame pikaajalist kogemust ja koostööpartnerite baasi üle Eesti, mis võimaldab meil oma klientidele leida kõige optimaalsemad ja kiiremad lahendused. Kui teil on soov korraldada pidu, kontsert või mõni muu sündmus, kuid ei tea kust alustada ja millega peaks arvestama, siis just siin saame meie aidata. Culflex Production meeskonnal on üle üheksa aasta kogemust suuremate ja väiksemate sündmuste korraldamisel.

Soovi korral saame lahendada kõik sündmuse korraldamisega kaasnevad küsimused.  Hoolitseme esinejate, raiderite, kontserttehnika ja kõige muu sinna juurde kuuluva eest. Vaatame, et kõik oleks korras ning lahendame kohapeal tekkivad probleemid.

Lisaks on meil tihedad sidemed Eesti juhtivate heli- ja valgusrendifirmadega, mis lubab meil pakkuda sündmustele parimaid lahendusi olles samal ajal väga paindlikud.

Soovite ise sündmust korraldada, kuid mõne spetsiifilise osa lahendamine on keeruline?

Ka siin saame teile appi tulla. Pakume lisaks täisteenusele ka mõne sündmuse osa korraldamist või konsultatsiooni. Aitame teil lugeda tehnilisi raidereid ja lahendada esinejate erisoove, otsida spetsiifilisi lavadetaile või tehnilist personali.